феб

ЛИТУРГИЈА ПРЕЂЕОСВЕЋЕНИХ ДАРОВА У МАНАСТИРУ КЛИСИНА

Prva Predjeosvecena Liturgija 2015 (8)Прва Литургија Пређеосвећених дарова током Васкршњег Поста ове године служена је у Манастиру Клисина, у сриједу, 25. фебруара 2015. године. Литургију је служио настојатељ манастира Клисина, игуман Василије (Рожић). Током Свете Литургије сви присутни вјерници примили су Свету Тајну Причешћа, што и јесте сврха Литургије Пређеосвећених Дарова, која се током Васкршњег Поста служи сриједом и петком, да би се ревноснији хришћани могли причешћивати што чешће.

Након Свете Литургије братство Манастира Клисина припремило је послужење за све присутне вјернике у манастирском конаку.
Наредна Литургија Пређеосвећених Дарова у Манастиру Клисина биће служена у петак, у 15 часова.