Vinaora Visitors Counter

Your IP: 3.92.74.105
Server Time: 2020-09-19 21:58:05

„Дечији Врлинослов“ – поетски путоказ за најмлађе

У издању „Знамења“, мисионарско издавачке установе Манастира Светог Димитрија - Дивљана, из штампе је изашао „Дечији Врлинослов“, сачињен од четрнаест пјесама, које на лак и допадљив начин, схватљив најмлађима, приближавају хришћанске врлине, чинећи их допадљивим, забавним и интересантним.
На овај начин жели се укоријенити у срцима најмлађих жеља за што правилнијим одрастањем, како би у своје вријеме израсли у праве хришћане. Због тога је нарочито важно васпитање у духу хришћанске љубави, а ова мала књижица по обиму, а велика по смислу, представља изузетно драгоцјен водич на том дугом и мукотрпном путу, имајући у виду сва она негативна искушења са којима се суочавају дјеца, изложена разноразним пошастима од свог најранијег доба.

Зато ова књижица има потенцијал да бар на трен, својом радошћу и недвосмисленим поукама, освјетли пут којим корачају мали анђели, а да би то и остали, чак и онда када буду велики, „Дечији Врлинослов“ ће им, свакако, помоћи у томе.

„Дечији Врлинослов“ по веома повољној цијени могуће је набавити у сувенирници Манастира Клисина.

Комплетну књижицу можете преузети и у ПДФ формату!!!