феб

Архијерејска Литургија у манастиру Клисина

Будући да наш епископ Сергије има за обавезу бити на сабору, при бирању новог патријарха, благоизволио је да служи Свету Литургију 8 дана прије друге слава нашег манастира, Сретења Господњег.
    Уз присутво бројног свештенства и монаштва наше епархије, истакнутим пријатељима, ктиторима, помоћницима наше свете обитељи, додијељен је орден светих “Новомученика бихаћко-петровачких“.
    Ордене су добили господин Небојша Манојловић и доктор Драган Бабић.
    Радост овог Сретења прије самог Сретења Господњег увеличао је својим присуством и господин Далибор Павловић, начелник града Приједора.
    Све ово, пропраћено дивним појањем сестрица групе “Дар“ направило је такву атмосферу да се уистину осјећало празновање наше друге славе, која тек треба календарски да се обиљежи 15.02.
    Уз прикладно послужење и трпезу љубави испратили смо наше госте радујући се новом сретењу.
    Господе, Слава ти и хвала за све!