Blagodatni Oganj
објављено: април 30, 2016.   извор: Манастир Клисина
категорија: Вијести

Blagodatni OganjВечерас у поноћ у манастир Клисина стиже Благодатни Огањ! Сви ви који желите понијети Огањ својим домовима понесите лампињон!
Управа манастира Клисина.

Veliki Petak (44)
објављено: .   извор: Манастир Клисина
категорија: Вијести

Veliki Petak (44)У присуству манастирског братства и вјерног народа, у Манастиру Клисина обиљежен је Велики Петак, којим се Црква Христова присјећа најтужнијег дана у историји свијета и човјека.
         У јутарњим часовима служени су такозвани „Царски часови“, у послијеподневним се износила Плаштаница, а у касним вечерњим часовима служено је Опијело Христово /Плач Мајке Божије/. (више…)

Veliki Cetvrtak 2016 (5)
објављено: април 29, 2016.   извор: Манастир Клисина
категорија: Вијести